גישור טרום נשואין

גישור טרום נשואין
ברית הנישואין הינה צעד חשוב ומשמעותי בחיינו. לאורך השנים אנו בהכל גלוי הבנו כי אחוז גבוה של זוגות שזה עתה התחתנו אינם מדברים כלל על החיים המשותפים ההולכים ונרקמים. כיום זוגות רבים שחיים יחד טרם החתונה חושבים שהחיים כזוג נשוי פשוט ממשיכים הלאה באותה המתכונת וכלל לא חושבים על סיטואציות ומצבים חדשים המתגלים במערכת הזוגית ולהם הם יצטרכו לתת מענה. שינוי החשיבה מ"אני" ל"אנחנו" זהו שלב שלא קל אף פעם, הקמת בית על כל צרכיו הינה משימה מאתגרת במיוחד הכוללת – שותפות בחשבונות, חלוקת תפקידים, התנהלו מול ההורים והמשפחה (של שני הצדדים) ניהול משק בית ו/או נושאים מהותיים יותר כמו כמה ילדים ירצו להביא לעולם, לימודים, קרירה, מקום מגורים וכד' וביחד עם זאת כיצד לתת מקום להתפתחות אישית וזוגית גם יחד.
כל אלא ועוד הם נושאים שלרוב הזוג הצעיר והמאוהב נמנע מלהתעסק בהם.
בהליך גישור טרום נישואין אנו משקפים ועוזרים לבני הזוג לזהות את "אבני הנגף" שעלולים להתעורר במערכת היחסים ביניהם. אנו מעלים סיטואציות ומצבים אפשריים ועליהם נותנים פתרונות מעשיים. הליך זה מקנה לבני הזוג ערוץ תקשורת לניהול שיח אוהב ומכבד על כל נושא שיעלה ויצוץ בחיים המשותפים שלהם.
ככלל אנו בני האדם אוהבים לתכנן כל דבר בחיים עד כמה שניתן, לכן ישנה חשיבות רבה לקיום מפגש גישור זוגי עוד בטרם יכנסו בני הזוג בברית הנישואים וזאת בכדי להגשים את המטרה הנעלה שהיא הקמת תא משפחתי חזק, יציב ומגובש ובעיקר מאושר.
בנוסף במקרים שבהם נדרש הסכם ממון, שהוא בעל חשיבות רבה לאחד מבני הזוג או לשניהם, אנו משלבים אותו בתוך תהליך הגישור. הסכם העוסק ברכוש וכסף הינו הסכם רגיש ולכן חשוב לנו בהכל גלוי לשלבו בתוך התהליך עצמו כחלק משיח והבנות משותפות ולא באופן קר ומנוכר כמו שלרוב קורה בהסכמי ממון.
זוגות אשר עברו עמנו תהליך גישור טרום נשואים מספרים על צליחת משברים באופן קולח וקל וזאת בזכות אותם הפתרונות והכלים שקבלו בהליך עצמו ואיתם הם משתמשים עד היום.
אנו בהכל גלוי מזמינים אתכם לשיח אינטימי בנושא:
"יפה שעה אחת קודם" – יעוץ לזוגות בתחילת דרכם ובליווי מגשר מוסמך שהינו גם יועץ זוגי ומשפחתי. ע"י יצירת מרחב המאפשר שיח כנה ופתוח ועל ציפיות, מחשבות וחלומות, פחדים וחששות, הקניית כלים לתקשורת בריאה ולזוגיות ארוכה ויציבה כהכנה לחיי משפחה מורחבת ומאושרת.

שתף עכשיו

שירותים קשורים

ייעוץ וגישור אישי

גישור וטיפול משפחתי

ייעוץ וגישור זוגי

דילוג לתוכן