גשור גירושין / שלום בית

גישור גירושין/שלום בית
בני זוג המתלבטים בין פרידה לבין רצון לשקם את הקשר הזוגי, נמצאים לרוב במצוקה רגשית המשפיעה על כל רובד בחייהם. בכדי לשנות את המצב אליו נקלעו, עליהם להזדרז ולפנות לקבלת יעוץ.
אנו בהכל גלוי מציעים הליך שנקרא גישור לגירושין/שלום בית במהלכו נוכל להעניק לכם :
* הליך ייחודי וחוויתי הפותח גשר לשיח גלוי וכנה
* גילוי ודיוק הרצונות והצרכים של כל אחד מהצדדים, תוך דגש על צורכי הילדים
* הסכם זוגי פנימי (ללא עלות ולצורך עבודה פנימית)
* ליווי ותמיכה רגשית לאורך התהליך (שילוב אנשי מקצוע במידת הצורך, לדוגמא – רואה חשבון, עובדת סוציאלית, פסיכולוג וכו')
* הסכם גישור לגירושין/שלום בית חתום ע"י עו"ד ובעל תוקף בבית המשפט.
אנו בהכל גלוי משלבים בין הסכם זוגי פנימי שאותו ניצור יחד כבר בתחילת התהליך ועליו נעבוד כמעיין מודל, לבין הסכם גישור לגירושין/שלום בית.
השילוב בין נתינת מענה להיבטים הרגשיים שהועלו במפגשים מצד כל הצדדים, יחד עם ההסכמות הפרקטיות, יועלו על הכתב בהסכם גישור גירושין/שלום בית, הסכם זה ייחתם ע"י עו"ד ויוגש לבית משפט לקבלת תוקף חוקי.
הליך ייחודי זה מאפשר לבני הזוג מרווח נשימה והזדמנות משמעותית להגדיר מחדש את מערכת היחסים ביניהם, לחזק את התקשורת והקשר הזוגי, לצלוח את המשבר ולצאת לדרך חדשה. מצד שני, במידה ובני הזוג לא יעמדו במטרות שהגדירו לעצמם ועליהם חתמו בהסכם הגישור הם יוכלו לפנות לבית המשפט על מנת לקיים את פסק הדין להסכם גירושין בפועל.
אנו בהכל גלוי מאמינים בדברי ר' נחמן באומרו "אם אתה מאמין שיכולין לקלקל תאמין שיכולין לתקן" ומזמינים גם את כל המטופלים ומקבלי השרות שלנו, להאמין בכך שאם המצב חשוך כרגע על ידי העזרה הנכונה וגישת הזוג ניתן לצאת אל אור גדול והטבע מלמד אותנו גם כן שמשיא החושך בוקע האור. לכן אנו משתדלים תמיד, לספק את מירב הכלים והפתרונות העומדים לרשותנו בכדי ליצור עבורכם הזדמנות לשינוי אמיתי של מערכת היחסים בניכם בדרכי שלום ונועם ולהגיע לחיים של שקט ושלווה.

שתף עכשיו

שירותים קשורים

ייעוץ וגישור אישי

גישור וטיפול משפחתי

ייעוץ וגישור זוגי

דילוג לתוכן