גישור עסקי

גישור עסקי
בעולם העסקי מתקיימות שותפויות רבות ומגוונות, החל מרמת שותפות זעירה, הנוגעת במוצר ו/או הספקת שירות ועד לשותפויות מורכבות ואמיצות יותר, המתבססות על אמון בסיסי ורצון משותף להגיע להישג רווחי מתפתח.
החוזים נחתמים בין השותפים והפעילות יוצאת לדרך מתוך אמון ואמונה בשותפות החדשה וכולם מלאי תקווה כי הדברים יצליחו וישגשגו. אך מנגד כל איש עסקים מודע לכך שישנם סיכונים עסקיים כאלה ואחרים העלולים להופיע פתאום ביום בהיר או כתהליך מתמשך עד להתרסקות. למרות ידיעת הסיכונים נוצרים עסקים והסכמים חדשים בכל עת. אף אחד מבעלי העסקים אינו מעוניין בהפתעה פתאומית או בסכסוך עסקי מתמשך. אך כמו שהחיים מלמדים בעלי עסקים רבים מגיעים למצב שכזה המאיים באופן ממשי על המשך קיומו של העסק. ההשקעה הרבה בהקמת העסק על כל פרטיו, התכנון וכל חדוות העשייה פתאום מקבלים תפנית של הפסדים תדמיתיים, כלכליים ונפשיים.
במצב שכזה חוסר אמון מתעורר בין השותפים (האמינו כי זה קורה גם לאנשי עסקים ממולחים ומוצלחים ביותר) וגורם להם לפעול בחשדנות ובצעדים פזיזים, לא רציונליים ולא פרופורציוניים לגבי הסיטואציה.  בנקודה זו של משבר במערכת העסקית, מתחילה התדרדרות מהירה במדרון הצר, כולם צודקים וכולם מוכנים להילחם עד טיפת הדם האחרונה, הרי מדובר פה בכספים, זיעה ודמים, שעליהם עמלו זמן רב.
אנו בהכל גלוי מציעים לבעלי עסקים פתרון אמיתי כאן ועכשיו וממליצים לא לחכות
כאשר מתעורר חשד לגבי התנהלות ותפקוד העסק או אפילו סכסוך סמוי כשמדובר בהתנהלות השותפים, לפנות אלינו לפני שמגיעים לנקודת אל חזור. הזנחת המצב בדרך כלל מביאה את השותפים למקום מסובך אף יותר וישנו קושי לנהל את הסכסוך שהתגלה ולהשיבם למסלול עסקי נקי מאיום כלשהו.
הגישה שלנו בגישור עסקי, דומה במהותה להליך גישור לגירושין/שלום בית. בהליך גישור עסקי, הצדדים מציגים את הבעיות שהתעוררו, החשדות והקשיים הקונקרטיים, הרצונות והכוונות לעתיד. יחד אנו מצליחים "להקים את סוכת דוד הנופלת" אנו בונים את התהליך באופן מושכל, מחושב ואחראי ומכל הלב על מנת להוציא את השותפים, בסופו של תהליך, מרוצים ומסופקים מהתוצאות עם הסכם חתום.
אנו פועלים בשקיפות מלאה ומגשרים לבעלי עסקים עתיד טוב ופורה יותר מכל הבחינות.

שתף עכשיו

שירותים קשורים

ייעוץ וגישור אישי

גישור וטיפול משפחתי

ייעוץ וגישור זוגי

דילוג לתוכן