ייעוץ וגישור אישי

ייעוץ וגישור אישי
חוכמת הקבלה מתארת את כוחו הרוחני של האדם ומדברת על חיבור ואיזון של שני כוחות מנוגדים, הכוח המחשבתי (שכל) והכוח הרגשי (לב) וכיצד כל אחד מהכוחות האלה פועלים כשהם בחיבור ואיזון, לאומת הכעוס והבלבול שאנו חשים כשכוחות אלא נמצאים בפירוד.
הכוח המחשבתי (שכל) והכוח הרגשי (לב) שלנו מנהלים ביניהן "מאבקים פנימיים" אשר אמורים, בסופו של דבר, להביאנו לידי החלטה
– האם כדאי לי או עדיף שלא? האם ללכת על זה או לחכות? האם הזוגיות הזאת טובה לי? להתפטר? …וכד'
בין אם מדובר בהחלטות פשוטות יחסית או החלטות גורליות אנו מחפשים הכרעה בנפשנו כזו שתיתן לנו עוצמה ובטחון כי בחרנו ועשינו את הצעד הנכון לנו ולעתידנו.
כל אדם עובר בפנימיותו תהליכים של גישור, אנו בהכל גלוי מגדירים זאת "גישור אישי פנימי" מכוון שהוא המתייחס לחלק הפנימי רוחני של האדם ונקרא על פי חוכמת הקבלה "תבנית רוחנית נשמתית". תבנית המחולקת לחמישה רובדים שונים נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה וככל שההכרה בהם והעבודה המודעת עימם מתפשטת על חיו של האדם כך גם הקשרים והגשרים הפנימיים רוקמים עור וגידים, מתחזקים ומשפיעים באופן ישיר על מערכות יחסים, זוגיות, משפחה, וקהילה ומכאן נובעת החשיבות הגדולה והרצון שלנו בהכל גלוי לאפשר לכל אדם ליצור גשר פנימי איתן בתוכו שיסייע לו להיכרות עם נפשו/נשמתו, זולתו ואלוקיו.
גישור אישי בראי הקבלה הינו תהליך של מספר מפגשים הנערכים באופן פרונטלי או בזום, המפגשים מלווים ע"י יועץ ומטפל אישי ומשפחתי שהינו גם מגשר מוסמך.
הליך ייחודי זה מתאים לכל מי שחווה בעבר או בהווה מצבים אשר גורמים לו –
*קשיים במערכות יחסים   *קשיים במציאת זוגיות   *ביטחון עצמי   *דימוי עצמי ותחושת ערך   *בעיות בריאות/מוות המשפחה  *התלבטות לגבי עבודה/שינוי מקצועי   *קשיים כלכליים   *הצלחה בלימודים   *זוגיות והורות ועוד.. 

זהו הליך מיוחד המותאם אישית לרצון ולצורך של כל אחד ואחת ומאפשר:
* זיהוי ואבחון המצבים "האוטומטיים" שלנו
* הרחבת נקודת המבט על תהליכים, החלטות ומהלכים שנעשים לאורך החיים
* זיהוי והעצמת היכולות שבאדם על ידי בירור וזיקוק הרצונות.
* שינוי תודעתי ומניעת חזרה על טעויות העבר.
* הדרכה פרקטית כיצד ניתן לגשר על מצבים וסיטואציות בעלי השפעה ישירה על טיב ואיכות החיים.
* סימולציות מעשיות של מצבים מחיי היום יום.

אנו מאמינים כי אדם השואף להיות "מחובר" לעצמו, לנפשו ונשמתו יוצר גשר בין הכוחות הפנימיים, יודע לזהות במהירות ובכל עת את התהליך העובר עליו ולפעול בהתאם.

שתף עכשיו

שירותים קשורים

ייעוץ וגישור אישי

גישור וטיפול משפחתי

ייעוץ וגישור זוגי

דילוג לתוכן